Skřítek Sýpek na Starém Městě

Skřítek Sýpek, ten známý neposeda, nás tentokrát provede Starým Městem pražským. Sejdeme se u Prašné brány a budeme putovat uličkami Starého Města. Uvidíme Ovocný trh, Karolinum, Ungelt a Staroměstské náměstí s Radnicí a Orlojem.

Zažijeme spoustu dobrodružství, uslyším mnoho zajímavých příběhů, dozvíme se, kde v Praze straší a vůbec. Víte, proč se Prašná brána jmenuje Prašná a Ovocný trh Ovocný? Víte, aha. A víte, proč má český lev dva ocásky a kde se narodil Karel IV.?

To už je složitější otázka, že? Anebo tato: Proč se dům U zelené žáby jmenuje právě tak? Taky nevíte? Tak pojďte s námi, všechno vám rádi povíme :)

Objednávka - Skřítek Sýpek na Starém Městě

Objednávat procházku Skřítek Sýpek na Starém Městě můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 2 290 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 2 700 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 300 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

 • Milí přátelé, zde přinášíme základní program našich procházek.

  Budeme jej podle vašeho zájmu průběžně doplňovat.

  Pro větší skupiny zajistíme na kteroukoliv procházku individuální termín.

  Volejte prosím 603 215 324 (Eva Hotovcová, Eliška Lengálová).

  Těšíme  se na vás :)

   

 • Dopřejte si procházku po Praze s rodinou či přáteli. Průvodce se bude věnovat pouze Vám! Vyberete trasu, která se Vám libí, termín, který Vám vyhovuje a hurá s námi za dobrodružstvím, zábavou a poučením. Voucher je určen pro šest osob, případné osoby navíc za mírný příplatek. Děti do šesti let zdarma. 

 • Partneři: