Aktuální program + Last minute

akceaktuální program + last minute

Milí přátelé.

Přejeme vám krásný, klidný a pozitivní energií naplněný rok 2023. Náš strašidelný tým v lednu trochu odpočívá, aby pro vás mohl s plným nasazením od února opět roztočit kolotoč plný zážitků.  Nicméně individuální procházky můžete objednávat i v lednu.

Jménem týmu Strašidelné Prahy 

Eva Hotovcová

info@strasidelnapraha.cz

tel. 603 215 324

 

Objednávka - Aktuální program + Last minute

Objednávat procházku Aktuální program + Last minute můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 1 990 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 2190 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 200 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Partneři: