Individuální procházky

akceNyní rozšířená nabídka

 

Individuální procházky | StrašidelnáPraha.cz (strasidelnapraha.cz)

Láká Vás možnost projít se po Praze s průvodcem jen s Vaší rodinou či přáteli? Nevyhovují Vám termíny našich skupinových výprav? Pak jste tu správně. 

Rodinná procházka je přestě to, co hledáte. Vyberte trasu, která Vás oslovila, zvolte termín, který Vám vyhovuje a objednejte. Do poznámky prosím uvěďte název trasy, kterou jste vybrali. Je jen na Vás, jestli se s námi vypravíte na Procházku strašidelnou Prahou, na Strašidelný Vyšehrad,  Za strašidly na Pražský hrad, na Kampu, či jinam.

Jste všichni dospělí? Pak by to mohla být Láska až za hrob, nebo Strašidla pro dospělé. A pokud je libo něco pikantnějšího, je tu Hříšná Praha. 

Pokud máte malé děti, vřele doporučujeme trasu Co vyprávěl skřítek Sýpek, či některou z variant Praha pro malé nožky.

Na procházku je možno zakoupit vouchery s prodlouženou platností .

 

Objednávka - Individuální procházky

Objednávat procházku Individuální procházky můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 2 290 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 2 700 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 300 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Partneři: