Alchymisté v Praze rudolfínské, aneb Vědci nebo šarlatáni?

Alchymisté se těšili úctě i přízni panovníků, kteří jim štědře otevírali své pokladnice, zároveň však v lidech vzbuzovali nedůvěru a strach. Jaká byla tajemství jejich elixírů, o co se snažili ve svých laboratořích a jak to bylo se zlatem či legendárním kamenem mudrců?

Odpovědi na tyto i další otázky naleznete, vydáte-li se s námi na putování malostranským podhradím. Společně se přeneseme o čtyři století zpět na proslulý dvůr Jeho Veličenstva Rudolfa II. a nahlédneme pod pokličku alchymistických tyglíků i rudolfínské Prahy umělců, vědců, alchymistů i šarlatánů.

Objednávka - Alchymisté v Praze rudolfínské, aneb Vědci nebo šarlatáni?

Objednávat procházku Alchymisté v Praze rudolfínské, aneb Vědci nebo šarlatáni? můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 2 290 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 2 700 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 300 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

 • Milí přátelé, zde přinášíme základní program našich procházek.

  Budeme jej podle vašeho zájmu průběžně doplňovat.

  Pro větší skupiny zajistíme na kteroukoliv procházku individuální termín.

  Volejte prosím 603 215 324 (Eva Hotovcová, Eliška Lengálová).

  Těšíme  se na vás :)

   

 • Dopřejte si procházku po Praze s rodinou či přáteli. Průvodce se bude věnovat pouze Vám! Vyberete trasu, která se Vám libí, termín, který Vám vyhovuje a hurá s námi za dobrodružstvím, zábavou a poučením. Voucher je určen pro šest osob, případné osoby navíc za mírný příplatek. Děti do šesti let zdarma. 

 • Partneři: