Otázky a odpovědi

Na většinu procházek je možno vzít i malé děti. Pokud je procházka pro děti nevhodná, vždy na to upozorňujeme. Přečtěte si popis tras v sekci Procházky. Pokud jde o označení procházek. "AA" je určeno pro předškoláky. "A" mladší školní věk. "B" procházky rodinného typu. "D" procházky pro dospělé. Prosíme, abyste v chladném počasí děti opravdu dobře oblékli.

Můžeme přijet s dětským kočárkem či s invalidním vozíkem?
Ano, samořejmě, kočárek pro nás nepředstavuje žádný problém, jen je třeba počítat s tím, že na některých trasách je třeba překonat pár schodů.  Pokud jde o členy výpravy s nejrůznějším omezením, určitě po dohodě všechny případné problémy vyřešíme :) Obracejte se na nás s jakýmikoliv dotazy, rádi vám odpovíme.

Co počasí, co když bude pršet, nebo bude zima?
Vycházky se konají za každého počasí. Doporučujeme sportovní obuv a v chladném počasí opravdu velmi teplé oblečení. Je třeba počítat s tím, že zvláště u některých tras hodně postáváme a je pak obtížné se zahřát. Až na výjimky se pohybujeme celou cestu pod širým nebem.

Máme prarodiče v pokročilejším věku. Ujdou to?
Pokud jsou normálně pohybliví, určitě ano. Pokud jde však o osobu, na kterou je třeba brát zvláštní ohled, protože se  nemůže pohybovat běžným tempem, je lepší objednat individuální procházku.

Jak objednám termín?
Přesto, že se jedná o pravidelné exkurze, je třeba termín předem rezervovat. Pošlete nám stručný mail, nebo objednejte prostřednictvím formuláře na webu. Ve všech objednávkách uvádějte prosím číslo vašeho telefonu (ideálně mobilního).

Budeme se moci po cestě občerstvit?
Je rozhodně lepší mít něco k pití, případně k jídlu (zvláště pro děti) s sebou. Většinou je po cestě řada možností, kde si občerstvení koupit, ale není tomu tak úplně všude. 

 

  • Partneři: