To nejlepší z Prahy (P)

Naše výprava má dvě části oddělené pauzou pro načerpání sil. První část je věnována Pražskému hradu a Malé Straně, druhá pak Karlovu mostu  a Starému Městu. Celkově akce trvá přibližně tři hodiny. Není to mnoho, ale věřte, že během této doby uvidíte vše nejdůležitěší a nejkrásnější, všechno to, co v Praze rozhodně stojí za vidění.

Sraz na procházku je u Lvího dvora. Poté vstoupíte do areálu Pražského hradu. Projdete všechna tří nádvoří,  budete obdivovat Katedrálu svatého Víta, Starý královský palác  a Baziliku svatého Jiří. V kostce si vyposlechnete dějiny národa českého, od nejstarších Přemyslovců, přes Lucemburky a Jagellonce až po vládu Habsburků a vznik samostatné Československé republiky. Po zámeckých schodech sejdete na Malostranské náměstí, kde bude následovat třicetiminutová pauza.

V druhé části vycházky přejdete přes Karlův most a ponoříte se do křivolakých uliček Starého Města. Staroměstské s náměstí s radnicí a Orlojem, Týnským chrámem a svojí neopakovatelnou atmosférou vás jistě nenechá na pochybách, že Praha je prostě náš poklad.

Ve vyprávění průvodce nebude chybět ani celá řada tajemných příběhů a legend. Jak jinak, vždyť Praha je opředena starým tajemstvím. Pojďte je s námi poodhalit!

Objednávka - To nejlepší z Prahy (P)

Objednávat procházku To nejlepší z Prahy (P) můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 2 290 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 2 700 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 300 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

 • Milí přátelé, zde přinášíme základní program našich procházek.

  Budeme jej podle vašeho zájmu průběžně doplňovat.

  Pro větší skupiny zajistíme na kteroukoliv procházku individuální termín.

  Volejte prosím 603 215 324 (Eva Hotovcová, Eliška Lengálová).

  Těšíme  se na vás :)

   

 • Dopřejte si procházku po Praze s rodinou či přáteli. Průvodce se bude věnovat pouze Vám! Vyberete trasu, která se Vám libí, termín, který Vám vyhovuje a hurá s námi za dobrodružstvím, zábavou a poučením. Voucher je určen pro šest osob, případné osoby navíc za mírný příplatek. Děti do šesti let zdarma. 

 • Partneři: