Po stopách ducha Zachariáše, aneb Jak se píše knížka

akceNáš letní tip

Milí přátelé , spojila jsem síly s úžasnou vypravěčkou Radkou Bláhovou a skvělou ilustrátorkou Karolínou Urbánkovou. A výsledkem je půvabná knížka nejen pro děti. Dostala název Zachariáš a tajemství stříbrných tenisek, nicméně "doma" našemu děťátku neřekneme jinak než Zachy. Věříme, že vás bude těšit tak, jako těší nás. Je to vyprávění o dvojčatech Ráďovi a Evelíně, která na Starém Městě potkají ducha Zachariáše. Ten se stane jejich průvodcem. Spolu se Zachym děti objevují tajemství staré Prahy.

A protože nejsem jen spisovatelka, ale hlavně průvodkyně, připravila jsem pro vás procházku s názvem Po stopách ducha Zachariáše, aneb Jak se píše knížka. Jako námět mi posloužily první kapitoly knížky. Budeme si povídat  nejen o historii Prahy a jejích strašidlech, ale i o tom, jak taková knížka vzniká. Jak vznikají ilustrace, jaké úlohu má redaktor, či korektor a co všechno se může přihodit na dobrodružné cestě zrodu nové knížky. Knížku můžete na procházce i zakoupit (u individuálních procházek je kniha v ceně) . A vzhledem k tomu, že vás bude provázet její spoluautorka, ráda vám vepíše i osobní věnování.

Sejdeme se u pomníku J. Jungmanna na Jungmannově náměstí (východ ze stanice metra Můstek z trasy B) Budu čekat s knížkou v ruce. A kdyby se snad někdo bál, stačí použít zaříkadlo: Žádný strachy, je tu Zachy!

Těším se na vás :) Vaše Eva Hotovcová

 

 

Objednávka - Po stopách ducha Zachariáše, aneb Jak se píše knížka

Objednávat procházku Po stopách ducha Zachariáše, aneb Jak se píše knížka můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 2 290 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 2 700 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 300 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Partneři: