Co vyprávěl skřítek Sýpek, aneb Procházka Prahou pro nejmenší (AA)

V úsměvném vyprávění našich zkušených průvodců ožijí skřítci, šotci, rarachové, klekánice, čarodejnice i vodníci. Kromě celé řady roztomilých a mnohdy zcela neznámých pražských pohádkových příběhů a legend uslyšíte i o historii míst, kterými budeme pocházet. 

Trasa vede těmi nejpůvabnějšími místy v Praze, z Klárova přes Malou Stranu a Kampu až ke Karlovu mostu. 

Uvidíme např. půvabnou Valdštejnskou zahradu a Valdštejnský palác, malebné Malostranské náměstí s Lichtenštejnským palácem, neopakovatelnou atmosféru prastaré Kampy ... Víte, že ve Valdštejnské zahradě bydlela čarodejnice? Slyšeli jste o medvědovi lidožroutovi z Klárova? Tušíte, kde na Malé Straně je ukryto dračí vejce? A věděli jste, že vodníci jsou největšími znalci piva? Že ne? Tak to musíte vyrazit s námi! 

Objednávka - Co vyprávěl skřítek Sýpek, aneb Procházka Prahou pro nejmenší (AA)

Objednávat procházku Co vyprávěl skřítek Sýpek, aneb Procházka Prahou pro nejmenší (AA) můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 2 290 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 2 700 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 300 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Partneři: