Dárkové vouchery

akceNejlepší dárek je zážitek

 

 

NÁŠ TIP:  Dokonalý dárek - Procházka se spoluautorkou knížky pro děti

​UVIZ = Univerzální voucher určený na procházku Po stopách ducha Zachariáše, aneb Jak se píše knížka 

(termín a trasu vybíráte vy), provádí průvodkyně a spisovatelka Eva Hotovcová. Voucher je platný pro až 6 osob starších 6 let, každá další osoba navíc doplácí 190 Kč, děti do šesti let zdarma, platnost 12/23. V ceně je knížka a univerzální voucher pro tři osoby v ceně 590 Kč)

Cena: 2590 Kč (v elektronické podobě)

           2790 Kč (voucher vytištěn na ručním papíře + dárkové balení, poštovné v ceně)

 

​UVI = Univerzální voucher určený pro individuální procházky

(termín a trasu vybíráte vy), průvodce se věnuje pouze vaší skupince, voucher je platný pro až 6 osob starších 6 let, každá další osoba navíc doplácí 250 Kč, děti do šesti let zdarma, platnost 12/23

Cena: 1990 Kč (v elektronické podobě)

           2190 Kč (voucher vytištěn na ručním papíře + dárkové balení, poštovné v ceně)

Více zde: Individuální procházky

 

UVIH = Voucher určený na individuální procházku  po Pražském hradě 

V rámci dvouhodinové procházky se podrobně seznámíte s exteriéry i  interiéry Pražského hradu (Katedrála sv. Víta, Starý královský palác s Vladislavským sálem, bazilika sv. Jiří, Zlatá ulička s Daliborkou). Vstupenky do vnitřních prostor Hradu jsou v ceně. Voucher je určen pro až dvě dospělé osoby a až 5 dětí 6-16 let. Každá další dospělá osoba navíc doplácí 450 Kč, děti, studenti a senioři (nad 65 let) 350 Kč. Děti do šesti let zdarma. Termín volíte vy, průvodce se věnuje pouze vám. Platnost 12/23.

Cena: 2990 Kč (v elektronické podobě)

           3190 Kč (voucher vytištěn na ručním papíře + dárkové balení, poštovné v ceně)

Více zde: Individuální návštěva Pražského hradu včetně interiérů

 

​UVIN = Voucher na Procházku s názvem Praha jinak

​(2,5 hod, až 6 osob)

Tato procházka je určena všem, kdo se chtějí v klidu seznámit s nejdůležitějšími pamětihodnostmi Prahy a uvidět její nejkrásnější a nejznámější zákoutí.

Trasa vede z Pražského hradu po Starých zámeckých schodech na Klárov. Odtud přes Vltavu do židovského města. Poté pokračuje uličkami Starého Města. Během procházky, která trvá přibližně dvě a půl hodiny, vás průvodce seznámí s tím nevzácnějším, co je v Praze k vidění. Voucher je určen pro až šest osob starších 6 let, děti do šesti let zdarma. Každá osoba navíc doplácí 300 Kč. Platnost 12/23.

Cena: 3190 Kč (v elektronické podobě)

           3390 Kč (voucher vytištěn na ručním papíře + dárkové balení, poštovné v ceně)

Více zde: Praha jinak - individuální procházka

    

 

Objednávka - Dárkové vouchery

Objednávat procházku Dárkové vouchery můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 2 290 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 2 700 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 300 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

 • Milí přátelé, zde přinášíme základní program našich procházek.

  Budeme jej podle vašeho zájmu průběžně doplňovat.

  Pro větší skupiny zajistíme na kteroukoliv procházku individuální termín.

  Volejte prosím 603 215 324 (Eva Hotovcová, Eliška Lengálová).

  Těšíme  se na vás :)

   

 • Dopřejte si procházku po Praze s rodinou či přáteli. Průvodce se bude věnovat pouze Vám! Vyberete trasu, která se Vám libí, termín, který Vám vyhovuje a hurá s námi za dobrodružstvím, zábavou a poučením. Voucher je určen pro šest osob, případné osoby navíc za mírný příplatek. Děti do šesti let zdarma. 

 • Partneři: