Dárkové vouchery

akce

Univerzální vouchery s prodlouženou platností 

​(v objednávce v části "poznámka" uvádějte prosím typ voucheru)

UVR  =  univerzální voucher pro 1 osobu starší 6 let 250 Kč (platnost 12/21

UVR2 = univerzální voucher pro  2 osoby starší 6 let 390 Kč (platnost 12/21)

​UVR3 = univerzální voucher pro  3 osoby starší 6 let 490 Kč (platnost 12/21)

​UVR4 = univerzální voucher pro  4 osoby starší 6 let 590 Kč (platnost 12/21)

​​Vouchery typu UVR jsou určeny na skupinové výpravy. Děti do šesti let zdarma!

 

​UVI = Univerzální voucher určený pro individuální procházky (termín a trasu vybíráte vy), průvodce se věnuje pouze vaší skupince, voucher je platný pro až 6 osob starších 6 let, každá další osoba navíc doplácí 150 Kč, děti do šesti let zdarma, platnost 12/21

Cena: 1800 Kč (v elektronické podobě)

           1990 Kč  (voucher vytištěn na ručním papíře + dárkové balení, poštovné v ceně)

Při objednání individuálního voucheru za 1990 Kč máte možnost zakoupit knížku Zachariáš a tajemství stříbrných tenisek s věnováním za pouhých 159 Kč.

http://www.strasidelnapraha.cz/prochazka/rodinna-prochazka-v-individualnim-terminu

 

UVIH = Voucher určený na individuální procházku  po Pražském hradě. V rámci dvouhodinové procházky se podrobně seznámíte s exteriéry i  interiéry Pražského hradu (Katedrála sv. Víta, Starý královský palác s Vladislavským sálem, bazilika sv. Jiří, Zlatá ulička s Daliborkou). Vstupenky do vnitřních prostor Hradu jsou v ceně. Voucher je určen pro až dvě dospělé osoby a až 5 dětí 6-16 let. Každá další dospělá osoba navíc doplácí 350 Kč, děti, studenti a senioři (nad 65 let) 225 Kč. Děti do šesti let zdarma. Termín volíte vy, průvodce se věnuje pouze vám. Platnost 12/21.

Cena: 2800 Kč (v elektronické podobě)

           2990 Kč (voucher vytištěn na ručním papíře + dárkové balení, poštovné v ceně)

Při objednání individuálního voucheru za 2990 Kč máte možnost zakoupit knížku Zachariáš a tajemství stříbrných tenisek s věnováním za pouhých 159 Kč.

http://www.strasidelnapraha.cz/prochazka/individualni-navsteva-prazskeho-hradu-vcetne-interieru

 

​UVIN = Voucher na Procházku s názvem Praha jinak

​(2,5 hod, až 6 osob)

Tato procházka je určena všem, kdo se chtějí v klidu seznámit s nejdůležitějšími pamětihodnostmi Prahy a uvidět její nejkrásnější a nejznámější zákoutí.

Trasa vede z Pražského hradu po Starých zámeckých schodech na Klárov. Odtud přes Vltavu do židovského města. Poté pokračuje uličkami Starého Města. Během procházky, která trvá přibližně dvě a půl hodiny , vás průvodce seznámí s tím nevzácnějším, co je v Praze k vidění. Voucher je určen pro až sedm osob starších 6 let, děti do šesti let zdarma. Každá osoba navíc doplácí 200 Kč. Platnost 12/21

Více zde:

http://www.strasidelnapraha.cz/prochazka/to-nejlepsi-z-prahy-individualni-prochazka

Cena: 2950 Kč (pouze v elektronické podobě)

         

 

Objednávka - Dárkové vouchery

Objednávat procházku Dárkové vouchery můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 1 800 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 1990 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 150 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Partneři: