Putování za kávovou vůní

 

Pro mnoho z nás se káva stala příjemnou součástí dne, leckdo má i svou oblíbenou kavárnu. Pojďme se společně podívat do historie fenoménu kaváren.

Kde se tento nápoj vlastně v Praze vzal a jak přišly na svět kavárny jako berličky společnosti, místa k práci, obchodu i zábavě? Kam si chodili umělci takzvaně za múzami, intelektuálové na malou černou a studenti na šlofík a knihy z Topičova salonu?

Projdeme si místa nejslovutnějších pražských kaváren na korzu, na své si přijdou i příznivci chlebíčků či zákusků. Budeme si vyprávět o štamgastech, pikolících i kuchařích a jejich výtvorech, z nichž se sbíhají sliny. Jak je naším dobrým zvykem, předložíme vám pestré menu - výživná fakt s příběhovou oblohou i pikantní jednohubky.

Součástí vycházky není návštěva vybraných podniků ani občerstvení. Svačinou před procházkou i případné následné posezení po akci necháváme zcela ve vaší režii.

 

Objednávka - Putování za kávovou vůní

Objednávat procházku Putování za kávovou vůní můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 2 290 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 2 700 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 300 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Partneři: