Legenda o sv. Václavu a sv. Ludmile

Přijeďte do Bechlína u Roudnice nad Labem zaposlouchat se do starých legend. Čeká vás zjela ojedinělý zážitek. Před vašimi zraky se odehraje příběh starý více než tisíc let. Nejsme herci, ale naše nasazení je obrovské, však uvidíte :) V Bechlíně se navíc můžete pokochat světovým unikátem. Nachází se tu totiž jediný pohyblivý betlém svého druhu. Přes 200 figurek z kukuřičného šustí ožívá v nejznámějším příběhu naší kultury na ploše 4x2x1m. A to už je něco! 

Svatováclavská pouť začíná ve 14 hodin příjezdem sv.Václava na koni. Kníže přijede s celou svojí družinou. A jako na každé pouti se bude také jíst a pít a tančit. Hraje skupina Format.

Výtěžek z prodeje vstupenek je určen na podporu projektu Kiwanis panenka.

Objednávka - Legenda o sv. Václavu a sv. Ludmile

Objednávat procházku Legenda o sv. Václavu a sv. Ludmile můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 2 290 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 2 700 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 300 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

 • Milí přátelé, zde přinášíme základní program našich procházek.

  Budeme jej podle vašeho zájmu průběžně doplňovat.

  Pro větší skupiny zajistíme na kteroukoliv procházku individuální termín.

  Volejte prosím 603 215 324 (Eva Hotovcová, Eliška Lengálová).

  Těšíme  se na vás :)

   

 • Dopřejte si procházku po Praze s rodinou či přáteli. Průvodce se bude věnovat pouze Vám! Vyberete trasu, která se Vám libí, termín, který Vám vyhovuje a hurá s námi za dobrodružstvím, zábavou a poučením. Voucher je určen pro šest osob, případné osoby navíc za mírný příplatek. Děti do šesti let zdarma. 

 • Partneři: