Za tajemstvím Thálie, aneb Divadlo, jak ho neznáte (C)

Vydejte se s námi na dobrodružnou výpravu po stopách českého divadla. O tom, jak začínali čeští umělci, a že neměli vždy život lehký, bude naše procházka. Aby mohli na prkna, co znamenají svět, museli si své místo na slunci vydobýt.

S námi zažijete úspěchy i ústrky českého divadla. Dozvíte se, jak to bylo doopravdy s požárem zlaté kapličky, či se vznikem naší hymny. A samozřejmě, jak je u nás zvykem, nebudou chybět ani drby ze zákulisí. Nudit se rozhodně nebudete! :)

Vyvrcholením bude návštěva interiérů Národního divadla (vstupenky do Divadla nejsou v ceně procházky).

Objednávka - Za tajemstvím Thálie, aneb Divadlo, jak ho neznáte (C)

Objednávat procházku Za tajemstvím Thálie, aneb Divadlo, jak ho neznáte (C) můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 1 800 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 1990 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 150 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Partneři: