Za tajemstvím Thálie, aneb Divadlo, jak ho neznáte (C)

Vydejte se s námi na dobrodružnou výpravu po stopách českého divadla. O tom, jak začínali čeští umělci, a že neměli vždy život lehký, bude naše procházka. Aby mohli na prkna, co znamenají svět, museli si své místo na slunci vydobýt.

S námi zažijete úspěchy i ústrky českého divadla. Dozvíte se, jak to bylo doopravdy s požárem zlaté kapličky, či se vznikem naší hymny. A samozřejmě, jak je u nás zvykem, nebudou chybět ani drby ze zákulisí. Nudit se rozhodně nebudete! :)

Vyvrcholením bude návštěva interiérů Národního divadla (vstupenky do Divadla nejsou v ceně procházky).

Objednávka - Za tajemstvím Thálie, aneb Divadlo, jak ho neznáte (C)

Objednávat procházku Za tajemstvím Thálie, aneb Divadlo, jak ho neznáte (C) můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 1 800 Kč. Voucher vám vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 100 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Milí přátelé, vzhledem k tomu, že nyní nemůžeme být spolu připíjím alespoň symbolicky a na dálku na vaše zdraví. Přeji vám mnoho sil a optimismu. Těžké období překonáme a pak se zase společně budeme radovat ze života s plnou silou.                          Vaše vrchní čarodějnice Eva Hotovcová

  • Přijeďte k nám na venkov :) Ráda vám ukážu svůj domov - půvabné městečko pod horou Říp. Roudnice má neobyčejně bohatou historii a milou klidnou maloměstskou  současnost. Bude mi ctí vám ji představit. Vaše Eva Hotovcová

     

  • Dopřejte si procházku po Praze s rodinou či přáteli. Průvodce se bude věnovat pouze Vám! Vyberete trasu, která se Vám libí, termín, který Vám vyhovuje a hurá s námi za dobrodružstvím, zábavou a poučením. Voucher je určen pro šest osob, případné osoby navíc za mírný příplatek. Děti do šesti let zdarma. 

  • Partneři: