Světoznámá sopranistka Marina Vyskvorkina v Emauzích, koncert spojený s procházkou (S)

akceV měsíci lásky něco mimořádného - 26.5. koncert a nová procházka

Začátek procházky je  v 15 hod. Místo srazu bude ještě upřesněno. Procházka na téma Jak se Praha bavila bude trvat přibližně 70 min a bude končit v Emauzském klášteře. Poté budete mít příležitost si tento skvost prohlédnout . A dál? Dál už stačí se v klidu usadit a zhluboka dýchat, protože v 17 hod rozezní starý klášerní prostor úžasný soprán světoznámé  Mariny Vyskvorkiny. Na programu jsou slavné operní a operetní arie. Poslechněte si malou ukázku:

https://www.youtube.com/watch?v=H11gZNALU2k 

Koncerty v Emauzích jsou vskutku lahůdkové. To jistě dosvědčí každý, kdo už s námi byl. Tentokrát to však bude něco vskutku mimořádného...

 

 

 

 

 

Objednávka - Světoznámá sopranistka Marina Vyskvorkina v Emauzích, koncert spojený s procházkou (S)

Objednávat procházku Světoznámá sopranistka Marina Vyskvorkina v Emauzích, koncert spojený s procházkou (S) můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 1 800 Kč. Voucher vám vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 100 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Partneři: