Rozverná Valentýnská procházka (B/D)

Romantická večeře? Kytice růží? Srdíčka? Pusinky?

Ne! My přicházíme se zcela jiným, trochu ostřejším Valentýnem. Jestliže se chcete projít po Praze, trochu si vyvětrat hlavu, zasmát se a uvolnit se, pojďte s námi na speciální valentýnskou výpravu. Sraz je 14.2. v 18 hod Na Můstku. A kde budeme končit? To se ještě uvidí.

Namíchala jsem pro vás pikantní barevný koktejl z toho nejlepšího, co přinášejí tři oblíbené trasy. A sice Strašidla pro dospělé, Hříšná Praha a Po stopách slavných. 

Řeč bude o slavných literátech, hudebnících, vědcích, panovnících, o  jejich láskách i nenávistech. Zmíníme pár slavných podniků, kde se zamilovaní scházeli, a jaké to  v Praze v tomto ohledu vůbec bylo. Zmíníme i lásku prodejnou, jak jinak. A chybět pochopitelně nemohou ani košilaté legendy, vždyť naše firma se jmenuje Strašidelná Praha!

Těším se na vás :) Vaše Eva Hotovcová

Objednávka - Rozverná Valentýnská procházka (B/D)

Objednávat procházku Rozverná Valentýnská procházka (B/D) můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 1 800 Kč. Voucher vám vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 100 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Partneři: